Szamba betonowe Żywiec

Nasza firma to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Oferujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza głównie niezawodna budowa, co przekłada się na ich długoletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to innowacyjne rozwiązanie do swoich możliwości oraz oczekiwań. Nasi klienci dostają także wszechstronne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie uzyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Żywiec

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Żywiec

Nasza spółka ma długoletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zmniejszenie poboru wody i rachunków eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w narzędzia oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi kontrahenci mogą zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, a satysfakcję klienta za każdym razem traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej sprawności i komfortu użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się mocną, a jednocześnie możesz stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem sporządzany indywidualnie. Wycena zależy głównie od kubatury szamba, jego rodzaju, miejsca a także specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być kluczowe z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy tym samym podkreślić, że możesz spodziewać się najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też perfekcyjnie szczelne a także posiada wszelakie konieczne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte stosowną rękojmią. Po skończonym montażu lub dostarczeniu zbiornika przekazujemy również kompletną dokumentację PZH jak i ITB. Wszelkie działania realizujemy odpowiednio z ustalonym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538