Szamba betonowe Bieruń

Nasza firma to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich wielkościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia głównie solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długoletnią sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz oczekiwań. Nasi klienci otrzymują również wszechstronne wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu celem otrzymania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Bieruń

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Bieruń

Nasza marka zdobyła bogate doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne ograniczenie zużywania wody i obniżenie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który ponadto wzbogacony jest w systemy oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi zleceniodawcy mają opcję zamówić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to wyszkoleni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta zawsze traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to zapewnienie długiej użyteczności i wygody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się strukturą, a jednocześnie możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Wycena zależy przede wszystkim od objętości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji jak i specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż możesz wymagać najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również doskonale szczelne i posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Jest także objęte należytą rękojmią. Po zakończonym montażu bądź dostarczeniu szamba zdajemy również całą specyfikację PZH a także ITB. Wszelkie prace przeprowadzamy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538