Szamba betonowe Malbork

Nasza firma to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich objętościach. Proponujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje zwłaszcza niezawodna konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może zaadaptować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi kontrahenci otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu celem poznania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Malbork

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Malbork

Nasza marka zdobyła wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne zredukowanie zużywania wody i kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w mechanizmy uzdrawiające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi zleceniodawcy mogą zlecić nam profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to doskonali fachowcy, a zadowolenie kontrahenta zawsze traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się poza tym możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cena zależy przeważnie od objętości zbiornika, jego specyfiki, lokalizacji jak i specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy tym samym podkreślić, że możesz oczekiwać najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również znakomicie szczelne a także posiada wszelkie potrzebne certyfikaty. Jest także objęte stosowną gwarancją. Po zakończonym montażu albo dostarczeniu zbiornika przekazujemy także pełną specyfikację PZH oraz ITB. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538