Szamba betonowe Strzyżów

Nasza firma to godny zaufania i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich objętościach. Proponujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza zwłaszcza niezawodna budowa, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne stawki, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dostosować to nowatorskie rozwiązanie do własnych możliwości oraz potrzeb. Nasi kontrahenci otrzymują też pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Strzyżów

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Strzyżów

Nasza spółka ma wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne ograniczenie zużycia wody i opłat eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który ponadto uposażony jest w systemy uzdrawiające to najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi zleceniodawcy mają możliwość wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy za każdym razem traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się mocną, a poza tym możesz je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i wkopania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo sporządzany indywidualnie. Cena zależy głównie od kubatury zbiornika, jego rodzaju, miejsca czy też ewentualnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być kluczowe z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednocześnie podkreślić, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też znakomicie szczelne a także posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte adekwatną gwarancją. Po zrealizowanym montażu albo transporcie szamba zdajemy również całą dokumentację PZH a także ITB. Wszelkie prace wykonujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538