Szamba betonowe Inowrocław

Nasza spółka to godny zaufania i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia zwłaszcza bezusterkowa struktura, co przekłada się na ich długotrwałą przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych warunków oraz preferencji. Nasi kontrahenci dostają także kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W momencie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Inowrocław

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Inowrocław

Nasza firma ma długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże ograniczenie pobierania wody i obniżenie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w mechanizmy uzdrawiające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi klienci mają możliwość zlecić nam kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to doskonali fachowcy, a satysfakcję klienta każdorazowo traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się doskonałą, a poza tym możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cena zależy głównie od kubatury zbiornika, jego rodzaju, miejsca oraz ewentualnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się kluczowe z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy tym samym podkreślić, iż możesz wymagać najlepszej i najatrakcyjniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także perfekcyjnie szczelne a także posiada wszelakie ważne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte stosowną gwarancją. Po skończonym montażu lub transporcie szamba zdajemy również pełną specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie działania realizujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538