Szamba betonowe Wschowa

Nasza marka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich pojemnościach. Proponujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia zwłaszcza bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich wieloletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dostroić to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz oczekiwań. Nasi klienci dostają też kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Wschowa

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Wschowa

Nasza firma zdobyła imponujące doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne ograniczenie pobierania wody i kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w narzędzia oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi kontrahenci mogą zlecić nam kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, a zadowolenie kontrahenta za każdym razem traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to pewność długiej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się doskonałą, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy przeważnie od pojemności zbiornika, jego rodzaju, miejsca a także specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą być ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy zarazem zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne oraz posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Jest objęte stosowną rękojmią. Po zrealizowanym montażu lub transporcie szamba przekazujemy również całą specyfikację PZH oraz ITB. Wszelkie działania wykonujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538