Szamba betonowe Legnica

Nasza marka to godny zaufania i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich wielkościach. Oferujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia zwłaszcza niezawodna struktura, co przekłada się na ich długotrwałą przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dostroić to innowacyjne rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi klienci otrzymują też pełne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W razie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w sprawie otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Legnica

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Legnica

Nasza firma posiada bogate doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne ograniczenie poboru wody i opłat eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo uposażony jest w narzędzia oczyszczające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi klienci mają opcję zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doskonali fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy zawsze traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej sprawności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się wytrzymałą, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Wycena zależy przeważnie od kubatury zbiornika, jego specyfiki, lokalizacji a także ewentualnych dodatków i innych czynników, które mogą być istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest także perfekcyjnie szczelne a także posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Jest także objęte stosowną gwarancją. Po skończonym montażu albo dostarczeniu szamba zdajemy także kompletną specyfikację PZH a także ITB. Wszystkie roboty przeprowadzamy zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538