Szamba betonowe Zakopane

Nasza spółka to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych pojemnościach. Oferujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia zwłaszcza bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich długoletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może zaadaptować to innowacyjne rozwiązanie do własnych warunków oraz preferencji. Nasi kontrahenci otrzymują też wszechstronne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem otrzymania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Zakopane

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Zakopane

Nasza firma zdobyła bogate doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne zmniejszenie zużywania wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w mechanizmy oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi kontrahenci mają opcję zlecić nam profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to wyszkoleni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta zawsze traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej sprawności i wygody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się budową, a zarazem możesz je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od pojemności zbiornika, jego specyfiki, miejsca czy też specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą być istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednocześnie podkreślić, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też doskonale szczelne i posiada wszelkie potrzebne certyfikaty. Jest także objęte należytą gwarancją. Po skończonym montażu lub dostarczeniu szamba zdajemy także całą dokumentację PZH jak i ITB. Wszelkie prace wykonujemy odpowiednio z ustalonym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538