Szamba betonowe Lipsko

Nasza spółka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Oferujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza nade wszystko bezusterkowa budowa, co przekłada się na ich długoletnią sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi kontrahenci dostają także pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Lipsko

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Lipsko

Nasza firma ma bogate doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne zredukowanie zużywania wody i Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo wzbogacony jest w systemy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi klienci mają opcję wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doskonali fachowcy, a satysfakcję klienta zawsze traktujemy priorytetowo, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się świetną, a zarazem możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od pojemności zbiornika, jego specyfiki, lokalizacji a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się kluczowe z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także doskonale szczelne i posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Jest też objęte stosowną rękojmią. Po skończonym montażu albo dostarczeniu szamba przekazujemy również całą dokumentację PZH jak i ITB. Wszelkie roboty wykonujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538