Szamba betonowe Gorlice

Nasza marka to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich objętościach. Dostarczamy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia solidna struktura, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne stawki, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może zaadaptować to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych możliwości oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy dostają również kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu celem pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Gorlice

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Gorlice

Nasza firma posiada imponujące doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu montowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne ograniczenie pobierania wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który ponadto uposażony jest w systemy uzdrawiające to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi kontrahenci mają opcję zlecić nam profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to doświadczeni fachowcy, a satysfakcję klienta za każdym razem traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej sprawności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się konstrukcją, a zainstalować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i wkopania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze sporządzany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od objętości zbiornika, jego rodzaju, miejsca tudzież zamówionych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się ważne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednakże podkreślić, iż możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także znakomicie szczelne oraz posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest również objęte adekwatną gwarancją. Po skończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika zdajemy także całą specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie roboty realizujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538