Szamba betonowe Śrem

Nasza spółka to godny zaufania i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich wielkościach. Oferujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza głównie solidna struktura, co przekłada się na ich długotrwałą sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może przystosować to nowatorskie rozwiązanie do swoich możliwości oraz preferencji. Nasi zleceniodawcy otrzymują też pełne wsparcie na każdym kroku współpracy. W razie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Śrem

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Śrem

Nasza firma zdobyła długoletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne ograniczenie zużycia wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który dodatkowo uposażony jest w mechanizmy uzdrawiające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mają możliwość wykupić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to wykwalifikowani fachowcy, a zadowolenie klienta za każdym razem traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to zapewnienie wieloletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się mocną, a jednocześnie możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze sporządzany indywidualnie. Cena zależy zwłaszcza od kubatury szamba, jego rodzaju, miejsca jak i możliwych dodatków i innych czynników, które mogą być decydujące z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy zarazem zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również doskonale szczelne i posiada wszelakie konieczne certyfikaty. Jest także objęte stosowną gwarancją. Po zrealizowanym montażu lub transporcie szamba zdajemy również kompletną specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie prace wykonujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538