Szamba betonowe Chrzanów

Nasza firma to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Proponujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje zwłaszcza niezawodna struktura, co przekłada się na ich długoletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dostroić to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi kontrahenci dostają też pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Chrzanów

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Chrzanów

Nasza firma zdobyła długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące ograniczenie poboru wody i kosztów eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w systemy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi kontrahenci mają możliwość zlecić nam fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy każdorazowo traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej użyteczności i komfortu użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się budową, a jednocześnie możesz stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo sporządzany indywidualnie. Wycena zależy głównie od kubatury zbiornika, jego rodzaju, miejsca oraz ewentualnych dodatków i innych czynników, które mogą być istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy zarazem zaznaczyć, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne a także posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Jest także objęte stosowną rękojmią. Po skończonym montażu bądź dostarczeniu szamba przekazujemy również kompletną specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie prace wykonujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538