Szamba betonowe Koło

Nasza marka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych pojemnościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia nade wszystko solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długotrwałą użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne stawki, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dostosować to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych warunków oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy dostają również wszechstronne wsparcie na każdym etapie współpracy. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w sprawie otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Koło

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Koło

Nasza firma zdobyła długoletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu projektowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w mechanizmy uzdatniające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mają opcję zamówić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, a zadowolenie kontrahenta każdorazowo traktujemy priorytetowo, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja długiej użyteczności i wygody użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się strukturą, a poza tym możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest zawsze sporządzany indywidualnie. Wycena zależy przede wszystkim od objętości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji oraz specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być newralgiczne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że możesz wymagać najlepszej i najatrakcyjniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także idealnie szczelne a także posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest również objęte adekwatną gwarancją. Po skończonym montażu lub transporcie szamba zdajemy także pełną dokumentację PZH a także ITB. Wszystkie roboty przeprowadzamy odpowiednio z ustalonym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538