Szamba betonowe Świebodzin

Nasza firma to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza nade wszystko bezusterkowa budowa, co przekłada się na ich długowieczną użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych warunków oraz potrzeb. Nasi kontrahenci otrzymują również pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Świebodzin

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Świebodzin

Nasza firma zdobyła bogate doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne ograniczenie poboru wody i opłat eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo uposażony jest w systemy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi kontrahenci mają możliwość zamówić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to rzetelni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy za każdym razem traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to zapewnienie wieloletniej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się strukturą, a poza tym możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy przeważnie od objętości zbiornika, jego specyfiki, miejsca jak i możliwych dodatków i innych czynników, które mogą być newralgiczne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również idealnie szczelne oraz posiada wszelakie konieczne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte stosowną rękojmią. Po zakończonym montażu bądź transporcie szamba przekazujemy także kompletną dokumentację PZH jak i ITB. Wszelkie działania przeprowadzamy zgodnie z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538