Szamba betonowe Wołomin

Nasza marka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje bezusterkowa budowa, co przekłada się na ich długotrwałą sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dobrać to nowatorskie rozwiązanie do swoich możliwości oraz preferencji. Nasi klienci dostają również wszechstronne wsparcie na każdym etapie współpracy. W razie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Wołomin

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Wołomin

Nasza marka zdobyła bogate doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zredukowanie pobierania wody i kosztów eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo uposażony jest w systemy uzdatniające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi kontrahenci mają opcję zlecić nam kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to rzetelni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta za każdym razem traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej sprawności i komfortu użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z całą pewnością uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się doskonałą, a jednocześnie możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od wielkości szamba, jego rodzaju, lokalizacji oraz zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą być ważne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy jednakże podkreślić, że możesz wymagać najlepszej i najatrakcyjniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także idealnie szczelne a także posiada wszelakie ważne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte należytą gwarancją. Po skończonym montażu albo transporcie zbiornika przekazujemy również pełną dokumentację PZH jak i ITB. Wszelkie roboty realizujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538