Szamba betonowe Wadowice

Nasza spółka to rekomendowany i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich objętościach. Oferujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje solidna konstrukcja, co przekłada się na ich wieloletnią sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz preferencji. Nasi kontrahenci otrzymują też pełne wsparcie na każdym kroku współpracy. W razie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu poznania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Wadowice

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Wadowice

Nasza marka zdobyła imponujące doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne ograniczenie pobierania wody i opłat eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo wyposażony jest w systemy oczyszczające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi kontrahenci mogą zlecić nam kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to wykwalifikowani fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy zawsze traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej sprawności i komfortu użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się budową, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Wycena zależy przede wszystkim od wielkości szamba, jego rodzaju, lokalizacji oraz możliwych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednak zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również idealnie szczelne oraz posiada wszelakie potrzebne certyfikaty. Jest również objęte adekwatną rękojmią. Po zrealizowanym montażu lub dostarczeniu zbiornika przekazujemy również kompletną specyfikację PZH a także ITB. Wszystkie roboty realizujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538