Szamba betonowe Sochaczew

Nasza marka to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich objętościach. Oferujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje przede wszystkim solidna budowa, co przekłada się na ich długoletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dostroić to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych warunków oraz preferencji. Nasi klienci otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W razie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Sochaczew

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Sochaczew

Nasza firma zdobyła imponujące doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zredukowanie pobierania wody i Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo wzbogacony jest w systemy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi kontrahenci mogą zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy zawsze traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to zapewnienie długiej użyteczności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z całą pewnością spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się wytrzymałą, a jednocześnie możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy przeważnie od pojemności zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji a także ewentualnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się decydujące z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy jednak podkreślić, iż możesz wymagać najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszystkie ważne certyfikaty. Jest też objęte stosowną rękojmią. Po zrealizowanym montażu albo dostarczeniu szamba zdajemy również pełną specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie roboty realizujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538