Szamba betonowe Kępno

Nasza spółka to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych pojemnościach. Oferujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia przede wszystkim niezawodna budowa, co przekłada się na ich wieloletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe stawki, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dobrać to nowatorskie rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi zleceniodawcy dostają też wszechstronne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu celem otrzymania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Kępno

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Kępno

Nasza marka posiada wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne ograniczenie pobierania wody i obniżenie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który dodatkowo wzbogacony jest w systemy uzdrawiające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi zleceniodawcy mają możliwość zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to wyszkoleni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy zawsze traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej sprawności i komfortu użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z całą pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się strukturą, a jednocześnie możesz stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze sporządzany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od wielkości szamba, jego rodzaju, lokalizacji tudzież specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się kluczowe z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednocześnie podkreślić, że możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne i posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest również objęte należytą gwarancją. Po skończonym montażu lub dostarczeniu szamba zdajemy także pełną dokumentację PZH jak i ITB. Wszelkie roboty przeprowadzamy zgodnie z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538