Szamba betonowe Sztum

Nasza marka to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Oferujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje nade wszystko bezawaryjna struktura, co przekłada się na ich długotrwałą użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dostroić to nowatorskie rozwiązanie do swoich możliwości oraz potrzeb. Nasi klienci dostają także pełne wsparcie na każdym kroku współpracy. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w sprawie pozyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Sztum

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Sztum

Nasza marka posiada wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne ograniczenie poboru wody i kosztów eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej wzbogacony jest w narzędzia oczyszczające to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi kontrahenci mają opcję zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to wyszkoleni fachowcy, a satysfakcję klienta za każdym razem traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się wytrzymałą, a poza tym możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cena zależy głównie od wielkości szamba, jego specyfiki, miejsca oraz zamówionych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być newralgiczne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy tym samym zaznaczyć, iż możesz spodziewać się najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również doskonale szczelne oraz posiada wszystkie ważne certyfikaty. Jest też objęte należytą gwarancją. Po zakończonym montażu lub dostarczeniu szamba przekazujemy również pełną specyfikację PZH jak i ITB. Wszelkie działania przeprowadzamy zgodnie z uzgodnionym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538