Szamba betonowe Olsztyn

Nasza firma to godny zaufania i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich wielkościach. Oferujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje przede wszystkim bezawaryjna budowa, co przekłada się na ich długoletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dopasować to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych możliwości oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy otrzymują też kompleksowe wsparcie na każdym kroku współpracy. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Olsztyn

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Olsztyn

Nasza spółka posiada imponujące doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne ograniczenie zużycia wody i wydatków eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który uposażony jest w narzędzia uzdatniające to zalecane rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi klienci mają możliwość zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, a satysfakcję klienta każdorazowo traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się strukturą, a zarazem możesz je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od objętości szamba, jego specyfiki, lokalizacji jak i specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą być ważne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy jednak podkreślić, że możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest także znakomicie szczelne oraz posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Jest objęte adekwatną gwarancją. Po zakończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika przekazujemy również pełną specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie roboty wykonujemy zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538