Szamba betonowe Tczew

Nasza firma to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych wielkościach. Proponujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje głównie bezawaryjna struktura, co przekłada się na ich długookresową przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne stawki, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dostosować to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych możliwości oraz potrzeb. Nasi kontrahenci otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Tczew

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Tczew

Nasza marka posiada długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne zredukowanie zużywania wody i zracjonalizowanie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w systemy oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi kontrahenci mają opcję wykupić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, a zadowolenie kontrahenta każdorazowo traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja długiej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się mocną, a jednocześnie możesz stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od kubatury szamba, jego specyfiki, lokalizacji oraz zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą być ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednocześnie podkreślić, iż możesz spodziewać się najlepszej i najbardziej opłacalnej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także doskonale szczelne a także posiada wszelakie niezbędne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte adekwatną gwarancją. Po zakończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika zdajemy także całą dokumentację PZH jak i ITB. Wszelkie działania wykonujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538