Szamba betonowe Mielec

Nasza spółka to ceniony i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Dostarczamy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza przede wszystkim solidna budowa, co przekłada się na ich wieloletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi zleceniodawcy dostają też kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Mielec

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Mielec

Nasza marka posiada bogate doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne zredukowanie zużywania wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej wyposażony jest w mechanizmy uzdrawiające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mogą wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy zawsze traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się świetną, a poza tym możesz zainstalować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Wycena zależy przeważnie od pojemności szamba, jego rodzaju, miejsca tudzież ewentualnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się newralgiczne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednakże zaznaczyć, że możesz wymagać najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszelakie konieczne certyfikaty. Jest również objęte adekwatną rękojmią. Po zrealizowanym montażu lub transporcie szamba zdajemy również kompletną dokumentację PZH a także ITB. Wszystkie roboty przeprowadzamy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538