Szamba betonowe Cieszyn

Nasza spółka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich pojemnościach. Oferujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje zwłaszcza solidna budowa, co przekłada się na ich długotrwałą użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne stawki, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dostosować to nowatorskie rozwiązanie do własnych warunków oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy otrzymują również pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Cieszyn

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Cieszyn

Nasza marka zdobyła wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu tworzenia takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne ograniczenie zużycia wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który ponadto uposażony jest w mechanizmy uzdatniające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi zleceniodawcy mają możliwość wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to świetni fachowcy, a zadowolenie kontrahenta zawsze traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność długoletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się budową, a zarazem możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy zwłaszcza od objętości zbiornika, jego specyfiki, miejsca a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednakże podkreślić, iż możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Jest objęte należytą rękojmią. Po skończonym montażu albo transporcie szamba przekazujemy również całą specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538