Szamba betonowe Wągrowiec

Nasza firma to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych wielkościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje przede wszystkim bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich długookresową użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może przystosować to innowacyjne rozwiązanie do własnych warunków oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W momencie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w sprawie otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Wągrowiec

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Wągrowiec

Nasza marka ma wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w mechanizmy uzdrawiające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi klienci mają opcję zamówić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to doskonali fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy zawsze traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej sprawności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się strukturą, a poza tym możesz je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cena zależy zwłaszcza od objętości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą być istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy tym samym podkreślić, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też doskonale szczelne a także posiada wszystkie ważne certyfikaty. Jest również objęte adekwatną gwarancją. Po skończonym montażu bądź transporcie szamba zdajemy także pełną dokumentację PZH oraz ITB. Wszelkie prace przeprowadzamy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538