Szamba betonowe Bielsko-Biała

Nasza marka to godny zaufania i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Dostarczamy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje bezusterkowa budowa, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dobrać to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz potrzeb. Nasi kontrahenci otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w sprawie poznania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Bielsko-Biała

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Bielsko-Biała

Nasza marka posiada bogate doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne ograniczenie zużywania wody i opłat eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo wyposażony jest w systemy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi zleceniodawcy mogą wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to wyszkoleni fachowcy, a satysfakcję klienta każdorazowo traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to zapewnienie wieloletniej użyteczności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z całą pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się strukturą, a zarazem możesz je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od wielkości szamba, jego specyfiki, miejsca oraz zamówionych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne i posiada wszystkie konieczne certyfikaty. Jest również objęte należytą rękojmią. Po skończonym montażu albo transporcie zbiornika zdajemy także całą dokumentację PZH oraz ITB. Wszelkie działania przeprowadzamy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538