Szamba betonowe Lipno

Nasza marka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych pojemnościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje zwłaszcza bezusterkowa struktura, co przekłada się na ich długotrwałą przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dostosować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz preferencji. Nasi kontrahenci dostają też kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Lipno

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Lipno

Nasza firma zdobyła bogate doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu projektowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zmniejszenie zużycia wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w mechanizmy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi klienci mają opcję wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to świetni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy za każdym razem traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się doskonałą, a zarazem możesz zainstalować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od objętości szamba, jego specyfiki, lokalizacji tudzież specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy tym samym zaznaczyć, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też perfekcyjnie szczelne a także posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Jest objęte adekwatną rękojmią. Po zrealizowanym montażu bądź dostarczeniu zbiornika zdajemy również kompletną dokumentację PZH a także ITB. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538