Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Nasza spółka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza bezusterkowa struktura, co przekłada się na ich wieloletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może zaadaptować to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi kontrahenci otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W momencie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w sprawie otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Dąbrowa Tarnowska

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże zredukowanie zużycia wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w narzędzia oczyszczające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi klienci mają możliwość wykupić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, a satysfakcję klienta zawsze traktujemy priorytetowo, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się doskonałą, a poza tym możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze sporządzany indywidualnie. Cena zależy głównie od objętości zbiornika, jego rodzaju, miejsca jak i zamówionych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być istotne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszelkie potrzebne certyfikaty. Jest także objęte adekwatną rękojmią. Po skończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika zdajemy również całą specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie prace realizujemy odpowiednio z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538