Szamba betonowe Prudnik

Nasza spółka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Proponujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich długoletnią sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz oczekiwań. Nasi kontrahenci otrzymują również pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. W momencie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Prudnik

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Prudnik

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące zmniejszenie zużycia wody i opłat eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który ponadto uposażony jest w mechanizmy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mogą wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to świetni fachowcy, a satysfakcję klienta zawsze traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to zapewnienie długiej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się budową, a zarazem możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Wycena zależy głównie od pojemności zbiornika, jego specyfiki, miejsca a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się kluczowe z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy tym samym zaznaczyć, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest także perfekcyjnie szczelne i posiada wszelakie konieczne certyfikaty. Jest także objęte stosowną gwarancją. Po zrealizowanym montażu lub dostarczeniu szamba zdajemy także kompletną specyfikację PZH jak i ITB. Wszelkie prace wykonujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538