Szamba betonowe Lublin

Nasza spółka to rekomendowany i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych wielkościach. Oferujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia głównie niezawodna konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dopasować to nowatorskie rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi klienci otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W razie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Lublin

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Lublin

Nasza firma ma długoletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące ograniczenie zużycia wody i rachunków eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który ponadto wzbogacony jest w systemy uzdatniające to najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mają opcję zlecić nam profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta każdorazowo traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej użyteczności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się wytrzymałą, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przeważnie od objętości szamba, jego rodzaju, miejsca tudzież możliwych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się decydujące z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednocześnie podkreślić, że możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Jest też objęte należytą gwarancją. Po zakończonym montażu lub transporcie szamba przekazujemy także pełną dokumentację PZH oraz ITB. Wszelkie roboty wykonujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538