Szamba betonowe Siemiatycze

Nasza marka to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych wielkościach. Oferujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza głównie bezusterkowa budowa, co przekłada się na ich długotrwałą przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych możliwości oraz preferencji. Nasi zleceniodawcy dostają także kompleksowe wsparcie na każdym kroku współpracy. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem uzyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Siemiatycze

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Siemiatycze

Nasza spółka ma bogate doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu montowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne zmniejszenie zużycia wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który dodatkowo wzbogacony jest w systemy uzdrawiające to zalecane rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi zleceniodawcy mogą wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to wyszkoleni fachowcy, a satysfakcję klienta zawsze traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z całą pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się doskonałą, a jednocześnie możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem sporządzany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od kubatury zbiornika, jego specyfiki, miejsca tudzież specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się istotne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy zarazem podkreślić, że możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne a także posiada wszelkie potrzebne certyfikaty. Jest również objęte stosowną gwarancją. Po zrealizowanym montażu lub dostarczeniu szamba przekazujemy również pełną specyfikację PZH oraz ITB. Wszelkie roboty realizujemy zgodnie z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538