Szamba betonowe Wieliczka

Nasza spółka to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych wielkościach. Dostarczamy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje nade wszystko bezusterkowa struktura, co przekłada się na ich długoletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może zaadaptować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz potrzeb. Nasi kontrahenci otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Wieliczka

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Wieliczka

Nasza marka ma imponujące doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne ograniczenie zużycia wody i rachunków eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w systemy uzdrawiające to najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi zleceniodawcy mogą wykupić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy za każdym razem traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się budową, a jednocześnie możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Wycena zależy głównie od objętości szamba, jego specyfiki, miejsca oraz zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą być newralgiczne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, iż możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również idealnie szczelne oraz posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest także objęte należytą rękojmią. Po zakończonym montażu albo transporcie zbiornika przekazujemy także całą specyfikację PZH a także ITB. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538