Szamba betonowe Bolesławiec

Nasza spółka to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje zwłaszcza bezawaryjna konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może przystosować to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi zleceniodawcy dostają też kompleksowe wsparcie na każdym kroku współpracy. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w sprawie uzyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Bolesławiec

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Bolesławiec

Nasza spółka posiada imponujące doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne zmniejszenie zużywania wody i kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w narzędzia oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi kontrahenci mają opcję zamówić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to wyszkoleni fachowcy, a zadowolenie klienta za każdym razem traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się wytrzymałą, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przeważnie od wielkości szamba, jego specyfiki, miejsca jak i zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się ważne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednak zaznaczyć, że możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte adekwatną rękojmią. Po zakończonym montażu lub transporcie szamba zdajemy także całą specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie działania wykonujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538