Szamba betonowe Namysłów

Nasza marka to godny zaufania i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych wielkościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje zwłaszcza solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długoletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to innowacyjne rozwiązanie do własnych warunków oraz oczekiwań. Nasi zleceniodawcy otrzymują też pełne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W momencie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Namysłów

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Namysłów

Nasza spółka zdobyła wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne zredukowanie poboru wody i opłat eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który co więcej wzbogacony jest w systemy oczyszczające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi klienci mają możliwość zlecić nam fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, a zadowolenie klienta każdorazowo traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się świetną, a jednocześnie możesz stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od pojemności zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą być newralgiczne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednak podkreślić, iż możesz wymagać najlepszej i najbardziej opłacalnej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też znakomicie szczelne oraz posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Jest również objęte należytą rękojmią. Po zrealizowanym montażu albo transporcie zbiornika przekazujemy także kompletną dokumentację PZH a także ITB. Wszelkie prace przeprowadzamy odpowiednio z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538