Szamba betonowe Żyrardów

Nasza firma to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych wielkościach. Oferujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje niezawodna struktura, co przekłada się na ich długookresową przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to nowatorskie rozwiązanie do swoich możliwości oraz potrzeb. Nasi klienci otrzymują także pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu poznania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Żyrardów

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Żyrardów

Nasza marka zdobyła wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne zredukowanie pobierania wody i rachunków eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej wyposażony jest w narzędzia oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi kontrahenci mogą zlecić nam kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to rzetelni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy za każdym razem traktujemy priorytetowo, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z całą pewnością uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się budową, a zarazem możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od objętości zbiornika, jego specyfiki, miejsca tudzież specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się newralgiczne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednak podkreślić, iż możesz oczekiwać najlepszej i najbardziej opłacalnej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Jest też objęte należytą rękojmią. Po skończonym montażu lub dostarczeniu szamba przekazujemy także kompletną specyfikację PZH jak i ITB. Wszelkie roboty wykonujemy odpowiednio z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538