Szamba betonowe Augustów

Nasza marka to ceniony i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza solidna struktura, co przekłada się na ich długoletnią sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dopasować to nowatorskie rozwiązanie do własnych warunków oraz preferencji. Nasi zleceniodawcy dostają także wszechstronne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Augustów

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Augustów

Nasza firma zdobyła imponujące doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu tworzenia takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże zmniejszenie zużywania wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w mechanizmy oczyszczające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi zleceniodawcy mają możliwość zlecić nam profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy za każdym razem traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to gwarancja długiej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się strukturą, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Wycena zależy głównie od pojemności szamba, jego rodzaju, lokalizacji a także możliwych dodatków i innych czynników, które mogą być newralgiczne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednak podkreślić, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też doskonale szczelne a także posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte adekwatną rękojmią. Po zakończonym montażu lub transporcie zbiornika przekazujemy także całą dokumentację PZH a także ITB. Wszystkie prace wykonujemy odpowiednio z ustalonym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538