Szamba betonowe Wrocław

Nasza spółka to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Proponujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza solidna struktura, co przekłada się na ich długotrwałą przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może zaadaptować to innowacyjne rozwiązanie do swoich możliwości oraz potrzeb. Nasi klienci otrzymują też pełne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Wrocław

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Wrocław

Nasza spółka posiada długoletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże ograniczenie zużywania wody i obniżenie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej wyposażony jest w narzędzia uzdrawiające to zalecane rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi kontrahenci mają opcję zlecić nam profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to świetni fachowcy, a zadowolenie kontrahenta za każdym razem traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja długoletniej użyteczności i wygody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z całą pewnością uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się doskonałą, a jednocześnie możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo sporządzany indywidualnie. Cena zależy zwłaszcza od wielkości szamba, jego specyfiki, miejsca a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą być istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy zarazem podkreślić, iż możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także znakomicie szczelne i posiada wszelakie potrzebne certyfikaty. Jest także objęte stosowną gwarancją. Po zrealizowanym montażu lub dostarczeniu zbiornika przekazujemy także pełną specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie działania realizujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538