Szamba betonowe Poznań

Nasza firma to godny zaufania i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Proponujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje bezawaryjna budowa, co przekłada się na ich długookresową sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to nowatorskie rozwiązanie do własnych warunków oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy dostają także pełne wsparcie na każdym kroku współpracy. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w sprawie pozyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Poznań

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Poznań

Nasza spółka ma długoletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne zmniejszenie zużywania wody i obniżenie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który dodatkowo uposażony jest w narzędzia oczyszczające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mają możliwość wykupić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy zawsze traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej użyteczności i wygody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się solidną, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od wielkości szamba, jego rodzaju, miejsca a także specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się istotne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednak podkreślić, iż możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest również doskonale szczelne i posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest objęte stosowną gwarancją. Po zrealizowanym montażu albo transporcie zbiornika przekazujemy również kompletną dokumentację PZH jak i ITB. Wszystkie działania wykonujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538