Szamba betonowe Gniezno

Nasza spółka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych wielkościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje zwłaszcza solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długookresową sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz oczekiwań. Nasi kontrahenci dostają również kompleksowe wsparcie na każdym kroku współpracy. W momencie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Gniezno

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Gniezno

Nasza marka posiada imponujące doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne zmniejszenie zużywania wody i opłat eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który ponadto wzbogacony jest w narzędzia uzdrawiające to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi kontrahenci mogą zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta każdorazowo traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej użyteczności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się budową, a jednocześnie możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo sporządzany indywidualnie. Wycena zależy przeważnie od wielkości zbiornika, jego specyfiki, miejsca a także możliwych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy jednak zaznaczyć, że możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest także doskonale szczelne i posiada wszystkie ważne certyfikaty. Jest objęte stosowną gwarancją. Po skończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika zdajemy także pełną specyfikację PZH oraz ITB. Wszelkie roboty wykonujemy odpowiednio z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538