Szamba betonowe Lębork

Nasza spółka to rekomendowany i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych wielkościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje przede wszystkim solidna budowa, co przekłada się na ich długoletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dostroić to innowacyjne rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi kontrahenci dostają też wszechstronne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu celem uzyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Lębork

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Lębork

Nasza firma posiada bogate doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne ograniczenie pobierania wody i zracjonalizowanie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w systemy uzdrawiające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mogą zlecić nam profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to rzetelni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy zawsze traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to pewność długiej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się poza tym możesz stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od wielkości zbiornika, jego specyfiki, miejsca czy też specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy zarazem zaznaczyć, że możesz wymagać najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest także idealnie szczelne a także posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Jest też objęte należytą rękojmią. Po zakończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika przekazujemy także pełną specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie prace wykonujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538