Szamba betonowe Ciechanów

Nasza spółka to rekomendowany i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich pojemnościach. Oferujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich wieloletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może zaadaptować to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy dostają też wszechstronne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu celem otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Ciechanów

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Ciechanów

Nasza marka posiada długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo uposażony jest w systemy uzdatniające to zalecane rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi zleceniodawcy mogą zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to wyszkoleni fachowcy, a satysfakcję klienta każdorazowo traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja długiej użyteczności i komfortu użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się poza tym możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i montażu szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy przeważnie od objętości szamba, jego rodzaju, miejsca oraz zamówionych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się decydujące z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy tym samym podkreślić, iż możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także doskonale szczelne oraz posiada wszystkie konieczne certyfikaty. Jest objęte stosowną rękojmią. Po zakończonym montażu lub transporcie zbiornika zdajemy również całą specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie prace realizujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538