Szamba betonowe Nowy Sącz

Nasza firma to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Proponujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dopasować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi klienci dostają także kompleksowe wsparcie na każdym kroku współpracy. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu celem poznania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Nowy Sącz

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Sącz

Nasza marka zdobyła bogate doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne zredukowanie poboru wody i rachunków eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który dodatkowo wyposażony jest w systemy uzdrawiające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi klienci mają możliwość zlecić nam fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to rzetelni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta każdorazowo traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się mocną, a zarazem możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od objętości zbiornika, jego specyfiki, miejsca tudzież ewentualnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być ważne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy jednak podkreślić, iż możesz spodziewać się najlepszej i najbardziej opłacalnej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także idealnie szczelne a także posiada wszelakie ważne certyfikaty. Jest także objęte stosowną rękojmią. Po zrealizowanym montażu lub dostarczeniu zbiornika zdajemy również pełną dokumentację PZH oraz ITB. Wszystkie działania realizujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538