Szamba betonowe Chełm

Nasza firma to rekomendowany i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych wielkościach. Proponujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia solidna struktura, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dopasować to innowacyjne rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi zleceniodawcy dostają też kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W momencie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu celem otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Chełm

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Chełm

Nasza spółka posiada bogate doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu budowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące ograniczenie zużywania wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej wzbogacony jest w systemy uzdrawiające to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi kontrahenci mają możliwość wykupić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, a zadowolenie klienta każdorazowo traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej użyteczności i swobody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się doskonałą, a zarazem możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od objętości szamba, jego specyfiki, miejsca oraz ewentualnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się decydujące z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednakże podkreślić, że możesz oczekiwać najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne a także posiada wszelkie potrzebne certyfikaty. Jest także objęte stosowną rękojmią. Po zrealizowanym montażu albo dostarczeniu zbiornika przekazujemy również całą specyfikację PZH jak i ITB. Wszelkie roboty wykonujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538