Szamba betonowe Zgorzelec

Nasza spółka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich objętościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje przede wszystkim solidna struktura, co przekłada się na ich długoletnią użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe stawki, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może przystosować to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz preferencji. Nasi klienci dostają także wszechstronne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem poznania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Zgorzelec

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Zgorzelec

Nasza marka zdobyła imponujące doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne ograniczenie pobierania wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej wzbogacony jest w mechanizmy uzdatniające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi klienci mają opcję zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy za każdym razem traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z całą pewnością spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się konstrukcją, a stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo sporządzany indywidualnie. Wycena zależy głównie od kubatury szamba, jego specyfiki, lokalizacji tudzież ewentualnych dodatków i innych czynników, które mogą być istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy zarazem zaznaczyć, że możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest także doskonale szczelne a także posiada wszystkie konieczne certyfikaty. Jest również objęte adekwatną rękojmią. Po skończonym montażu albo transporcie szamba przekazujemy także pełną specyfikację PZH oraz ITB. Wszelkie roboty przeprowadzamy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538