Szamba betonowe Kluczbork

Nasza marka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych pojemnościach. Dostarczamy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje nade wszystko solidna budowa, co przekłada się na ich długookresową użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może przystosować to nowatorskie rozwiązanie do własnych warunków oraz potrzeb. Nasi klienci dostają też wszechstronne wsparcie na każdym kroku współpracy. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie pozyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Kluczbork

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Kluczbork

Nasza spółka posiada imponujące doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu montowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże zmniejszenie zużywania wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w systemy uzdatniające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi klienci mają opcję zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to świetni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy każdorazowo traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej użyteczności i komfortu użytkowania. Warto podkreślić, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się doskonałą, a zarazem możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Wycena zależy zwłaszcza od wielkości szamba, jego rodzaju, miejsca a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy tym samym zaznaczyć, że możesz oczekiwać najlepszej i najbardziej opłacalnej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też doskonale szczelne i posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Jest także objęte adekwatną gwarancją. Po zakończonym montażu albo dostarczeniu zbiornika przekazujemy również całą specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie prace wykonujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538