Szamba betonowe Olecko

Nasza firma to godny zaufania i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich wielkościach. Oferujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza przede wszystkim solidna budowa, co przekłada się na ich długoletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe stawki, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może przystosować to innowacyjne rozwiązanie do własnych warunków oraz preferencji. Nasi zleceniodawcy otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu poznania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Olecko

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Olecko

Nasza firma zdobyła imponujące doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zredukowanie poboru wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w mechanizmy oczyszczające to zalecane rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi kontrahenci mają opcję wykupić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to doskonali fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy każdorazowo traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się świetną, a jednocześnie możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od kubatury zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji jak i zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się kluczowe z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednakże zaznaczyć, iż możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest też objęte stosowną gwarancją. Po skończonym montażu lub transporcie szamba zdajemy również pełną dokumentację PZH a także ITB. Wszelkie prace przeprowadzamy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538