Szamba betonowe Nowa Sól

Nasza spółka to godny zaufania i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich pojemnościach. Proponujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które charakteryzuje nade wszystko niezawodna budowa, co przekłada się na ich długookresową przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dopasować to innowacyjne rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi zleceniodawcy otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Nowa Sól

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowa Sól

Nasza spółka zdobyła wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące zredukowanie zużycia wody i obniżenie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej wzbogacony jest w narzędzia oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi kontrahenci mogą wykupić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to świetni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta za każdym razem traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się wytrzymałą, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo sporządzany indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od kubatury zbiornika, jego specyfiki, miejsca jak i możliwych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się ważne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednakże zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także idealnie szczelne i posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Jest także objęte adekwatną rękojmią. Po skończonym montażu lub transporcie zbiornika zdajemy także pełną dokumentację PZH a także ITB. Wszelkie roboty przeprowadzamy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538