Szamba betonowe Lesko

Nasza firma to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Oferujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia przede wszystkim bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich długotrwałą przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dostroić to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz preferencji. Nasi zleceniodawcy otrzymują też wszechstronne wsparcie na każdym etapie współpracy. W momencie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Lesko

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Lesko

Nasza marka ma imponujące doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące zmniejszenie zużywania wody i zoptymalizowanie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w narzędzia uzdrawiające to zalecane rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi zleceniodawcy mają możliwość zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to doskonali fachowcy, a satysfakcję kontrahenta zawsze traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się solidną, a jednocześnie możesz zainstalować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przede wszystkim od pojemności szamba, jego specyfiki, lokalizacji czy też możliwych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się decydujące z perspektywy realizacji usługi. Chcemy zarazem podkreślić, że możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest również doskonale szczelne a także posiada wszelakie potrzebne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte adekwatną gwarancją. Po zrealizowanym montażu albo dostarczeniu zbiornika przekazujemy również całą specyfikację PZH a także ITB. Wszystkie prace przeprowadzamy zgodnie z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538