Szamba betonowe Mońki

Nasza marka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Dostarczamy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia nade wszystko niezawodna budowa, co przekłada się na ich długoletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dostroić to nowatorskie rozwiązanie do swoich warunków oraz oczekiwań. Nasi zleceniodawcy otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym kroku współpracy. W sytuacji potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu poznania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Mońki

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Mońki

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one zauważalne ograniczenie zużywania wody i kosztów eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który co więcej wzbogacony jest w mechanizmy uzdatniające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego domu. Co ważne, nasi kontrahenci mają możliwość wykupić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to rzetelni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy zawsze traktujemy priorytetowo, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to zapewnienie długiej użyteczności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się strukturą, a jednocześnie możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i wkopania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Wycena zależy przede wszystkim od pojemności zbiornika, jego rodzaju, miejsca tudzież zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się decydujące z perspektywy realizacji usługi. Chcemy tym samym podkreślić, że możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest także idealnie szczelne a także posiada wszelkie potrzebne certyfikaty. Jest objęte adekwatną rękojmią. Po zakończonym montażu albo dostarczeniu zbiornika zdajemy także całą dokumentację PZH a także ITB. Wszystkie prace przeprowadzamy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538