Szamba betonowe Słupca

Nasza spółka to rekomendowany i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich pojemnościach. Proponujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza głównie solidna struktura, co przekłada się na ich długowieczną przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dostroić to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz oczekiwań. Nasi klienci dostają też pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W momencie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu celem otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Słupca

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Słupca

Nasza marka zdobyła bogate doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne zmniejszenie zużywania wody i zracjonalizowanie eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który dodatkowo wzbogacony jest w systemy oczyszczające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mogą zamówić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to rzetelni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy za każdym razem traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to zapewnienie wieloletniej użyteczności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z całą pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się świetną, a jednocześnie możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem sporządzany indywidualnie. Cena zależy przeważnie od wielkości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji czy też ewentualnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być decydujące z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednak zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też perfekcyjnie szczelne i posiada wszystkie konieczne certyfikaty. Jest także objęte adekwatną gwarancją. Po zakończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika zdajemy również kompletną dokumentację PZH oraz ITB. Wszystkie działania przeprowadzamy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538