Szamba betonowe Nowy Targ

Nasza firma to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich wielkościach. Oferujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dopasować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz oczekiwań. Nasi klienci otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W razie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem pozyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Nowy Targ

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Targ

Nasza spółka ma długoletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu montowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zmniejszenie zużywania wody i wydatków eksploatacyjnych. co więcej wzbogacony jest w mechanizmy oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co istotne, nasi kontrahenci mają możliwość wykupić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to wyszkoleni fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy za każdym razem traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się mocną, a jednocześnie możesz je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo sporządzany indywidualnie. Cena zależy głównie od wielkości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji czy też ewentualnych dodatków i innych czynników, które mogą być decydujące z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy zarazem podkreślić, że możesz wymagać najlepszej i najbardziej opłacalnej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest również znakomicie szczelne a także posiada wszelakie ważne certyfikaty. Jest objęte adekwatną gwarancją. Po zakończonym montażu albo dostarczeniu zbiornika przekazujemy również kompletną specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie prace przeprowadzamy odpowiednio z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538